Oferta

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.

Nadruk na odzieży

Nadruk na odzieży

FLEX/FLOK

Nadruki flex (gładka folia) i flex (folia z meszkiem) to doskonałe rozwiązanie przy niskich nakładach. Nie ma dodatkowych kosztów przygotowania. bardzo dobra trwałość i estetyka. Sposób znakowania polega na ploterowym wycięciu przygotowanego graficznie wzoru z foli i nanoszeniu go na materiał pod wpływem działania prasy (termotransfer). Nadruki te są trwałe, nie blakną,nie kruszą się często “przezywają” materiał na jakim zostały wykonane. Odzieży z nadrukiem z folii nie prasujemy bezpośrednio po nadruku gdyż przyklei się do żelazka.

  • opłacalna w bardzo niskich nakładach,
  • trwałe, 100% krycie kolorem.
  • wyklucza uzyskanie efektu cieniowania czy uzyskanie dużej ilości detali
  • metoda doskonała do napisów, logo, prostych rysunków

Folia flock przypomina welur, meszek, co oddaje wrażenie przestrzenności, jest miła w dotyku i ma elegancki wygląd.

SUBLIMACJA

Zastosowanie sublimacji pozwala przenieść dowolny wzór, grafikę, zdjęcie na materiał poliestrowy. Wzór drukowany jest na specjalnym podłożu a następnie przenoszony jest na materiał za pomocą termotrnsferu.

  • możliwość wykonania nadruku ze zdjęć, grafiki z przejściami tonalnymi,
  • wykonywane tylko na podłożu poliestrowym
  • grafika do nadruku powinna być w wysokiej rozdzielczości

Ponieważ sublimację można zastosować jedynie na materiałach syntetycznych, nadruki full kolor na materiałach bawełnianych wykonujemy miedzy innymi subliflockiem. Ze względu na grubość nadruku metoda tę stosujemy do niewielkich, skomplikowanych nadruków.

Galeria zdjęć

Nadruk
Nadruk
Nadruk
Nadruk
Nadruk
Nadruk
Nadruk


    KR Sport  saller  promo stars  OZPN  masita  lecce  GTSport  geffer  adidas  Wotir  Tonerdruk  Sportech                  Virma  TRYUMF  SportTeam  SOSIR  DACCO  naszeligi.pl  Sportika  Spokey  MOSIR Kostrzyn nad Odrą  KSSSE  Fundacja Kazimierza Górskiego  FSL Aktywni dla powiatu