Oferta

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.

WYNIKI PLEBISCYTU LUBUSKIEGO ZRZESZENIA LZS 2015


W dniu 16 stycznia 2016 roku w Zajeździe "Hubertus" w Słońsku odbyła sie Gala taneczna będąca podsumowaniem ” VI Plebiscytu na sportowca i trenera roku 2015 Województwa Lubuskiego Zrzeszenia LZS”

Plebiscyt  organizowany był przez Radę Wojewódzką Zrzeszenia LZS w Gorzowie Wlkp. i agencję eventową „Colloseum Marketing Sport” wyłonił najlepszych z najlepszych w roku 2015

Sportowcem roku została Sofia Ennaoui z „Lubusza” Słubice a trenerem roku  Jacek Zagozda z UKS Nowiny Wielkie.

Działaczem roku został Andrzej Nowak – Prezes BKS „Orkan” Gorzów Wielkopolski. Drużyną roku została żeńska drużyna siatkówki „Zawiszy” Sulechów a imprezą roku Międzynarodowy Kolczyński Bieg Olimpijski organizowany przez klub „Postomia” Kołczyn

Nagrodę specjalną za całokształt działalności na rzecz Lubuskiego Zrzeszenia LZS otrzymał Pan Andrzej Martyniak ze Słubic

WYNIKI PLEBISCYTU:

KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW

1/ ENNAOUI SOFIA                          LKS LUBUSZ SŁUBICE                                  LA

2/ WOJTUŚCISZYN NATALIA            UKS NOWINY WIELKIE                                 SANECZKARSTWO

3/KULCZYCKI SAMUEL                    GKS GORZOVIA GORZÓW WLKP.                TENIS STOŁOWY   

4/DROBNIK PIOTR                            LLKS OSOWA SIEŃ                                      LA

5/ KWAŚNIEWSKI MATEUSZ            ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                        LA

6/ KULS EWA                                   UKS NOWINY WIELKIE                                 SANECZKARSTWO

7/ HOLKA KAMIL                              BKS ORKAN GORZÓW WLKP.                      BOKS

8/ KACZMAREK NATALIA                 ALKS PWSZ GORZÓW WLKP.                       LA

9/ STACHNIK OSKAR                       ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                         LA

10/ SŁAWEK DAMIAN                      LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE                KOLARSTWO 

  

KLASYFIKACJA TRENERÓW

1/ ZAGOZDA JACEK                         UKS NOWINY WIELKIE                                 SANECZKARSTWO

2/ SZYMANIAK WOJCIECH               LKS  LUBUSZ SŁUBICE                                 LA

3/ SZWARC ZYGMUNT                      ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                       LA

4 /KULCZYCKI SZYMON                    GKS GORZOVIA GORZÓW WLKP.                TENIS

5/ SZYMAŃSKI JOZEF                       LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE               KOLARSTWO

6/ ORŁOWSKI ANDRZEJ                    LLKS OSOWA SIEŃ                                       LA

7/ SWADOWSKI GRZEGORZ             BKS ORKAN GORZÓW WLKP                        BOKS

8/ LANDYSZKOWSKI SŁAWOMIR          ZLKL ZIELONA GÓRA                                  LA

9/ BARŁÓG KAZIMIERZ                       GMTS SPARTA GUBIN                                  PIŁKA RĘCZNA

10/ SASKA TOMASZ                            ALKS PWSZ GORZÓW WLKP.                     LA

KLASYFIKACJA  DRUŻYNA ROKU

1/ZAWISZA SULECHÓW                          PIŁKA SIATKOWA KOBIET

2/ FSL AKTYWNI DLA POWIATU              PIŁKA SIATKOWA MEŻCZYZN

3/ GMTS  SPARTA GUBIN                        PIŁKA RĘCZNA KOBIET

KLASYFIKACJA DZIAŁACZ ROKU

1/ NOWAK ANDRZEJ                                PREZES BKS „ORKAN” GORZÓW WLKP

2/ TOMCZAK ROBERT                              PREZES STOWARZYSZENIA FSL AKTYWNI DLA POWIATU

3/ SIEGIEL ROBERT                                  PREZES KLUBU SIATKARSKIEGO „VOLLEY” GUBIN

KLASYFIKACJA IMPREZA ROKU

1/ MIĘDZYNARODOWY KOŁCZYŃSKI BIEG OLIMPIJSKI  - DYREKTOR IRENEUSZ GÓRA

2/ BIESIADORAJDY NOWINY WIELKIE  - DYREKTOR JACEK ZAGOZDA

3/ BIEG ULICZNY PIĄTKA NA RYNKU W STRZELCACH KRAJEŃSKICH – DYREKTOR  LESZEK MAŁECKI

Galeria zdjęć



    KR Sport  saller  promo stars  OZPN  masita  lecce  GTSport  geffer  adidas  Wotir  Tonerdruk  Sportech                  Virma  TRYUMF  SportTeam  SOSIR  DACCO  naszeligi.pl  Sportika  Spokey  MOSIR Kostrzyn nad Odrą  KSSSE  Fundacja Kazimierza Górskiego  FSL Aktywni dla powiatu