Oferta

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i aktualną ofertą? Zapisz się na newsletter.

Wyniki Plebiscytu Lubuskiego Zrzeszenia LZS 2016


W dniu 28 stycznia 2017 roku w Zajeździe "Hubertus" w Słońsku odbyła sie Gala taneczna będąca podsumowaniem VII Plebiscytu na sportowca i trenera roku 2016 Województwa Lubuskiego Zrzeszenia LZS

Plebiscyt  organizowany  przez Radę Wojewódzką Zrzeszenia LZS w Gorzowie Wlkp. i agencję eventową „Colloseum Marketing Sport” wyłonił najlepszych z najlepszych w roku 2016

Przed ogłoszeniem wyników Plebiscytu na Gali odbyła się mila uroczystośc wręczenia medali 70-lecia LZS, które otrzymali:

- Andrzej Szczesny – Wiceprezes Lubuskiego Związku LA

- Janusz Krzyśkow – Wójt Gminy Słońsk

- Dariusz Matkowski – Prezes firmy Matador ze Słońska

Wręczono również dwie nagrody specjalne za całokształt działalności na rzecz Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe Nagrody te otrzymali:

dr  Ryszard Kulczycki – Prezes Lubuskiego Związku Tenisa Stołowego

Józef Szymański – trener i działacz kolarskiego klubu POM Strzelce Krajeńskie

Sportowcem roku 2016 został Oskar Stachnik  a trenerem roku  Zygmunt Szwarc Oboje reprezentują na co dzień klub sportowy ULKS „Uczniak” Szprotawa. Zwycięzca plebiscytu Oskar Stachnik to wicemistrz świata juniorów w rzucie dyskiem a Zygmunt Szwarc to jego trener. Drugie miejsce wśród zawodników zdobył wicemistrz Europy i piąty zawodnik mistrzostw świata w boksie Kamil Offman z BKS „Orkan” Gorzów Wielkopolski Miejsce trzecie zajęła Małgorzata Krzyżan z LKS „Lubusz” Słubice – mistrzyni świata w rzucie dyskiem w kategorii masters, który zdobyła w dalekiej Australii

Drugie miejsce w kategorii trener roku zdobył Grzegorz Swadowski z BKS „Orkan” Gorzów Wielkopolski a na trzecim miejscu sklasyfikowany został trener tenisistów stołowych GKS „Gorzovia” Szymon Kulczycki

Działaczem roku 2016 została Zofia Pocztarek – Prezes UKS Nowiny Wielkie                   Drużyną roku została drużyna pingpongistów „Gorzovii” Gorzów Wielkopolski a imprezą roku Międzynarodowy Kolczyński Bieg Olimpijski organizowany przez klub „Postomia” Kołczyn

                                            WYNIKI PLEBISCYTU NA SPORTOWCA ROKU 2016

                                      LUBUSKIEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE

KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW

1/  STACHNIK OSKAR                      ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                        LA

2/ OFFMAN KAMIL                           BKS ORKAN GORZÓW WLKP.                      BOKS

3/ KRZYŻAN MAŁGORZATA              LKS LUBUSZ SŁUBICE                                  LA   

4/ KULS EWA                                  UKS NOWINY WIELKIE                                 SANECZKARSTWO

5/ WOJTUŚCISZYN NATALIA            UKS NOWINY WIELKIE                                 SANECZKARSTWO

6/ CZAK JAKUB                                LKS LUBUSZ SŁUBICE                                  LA

7/ NOWOKULIŃSKI JACEK               GKS GORZOVIA GORZOW WLKP                  TENIS STOŁOWY

8/ HOLKA KAMIL                               BKS ORKAN GORZÓW WLKP.                      BOKS

9/ KACZMAREK NATALIA                   ALKS PWSZ GORZÓW WLKP.                      LA

10/ KWAŚNIEWSKI MATEUSZ           ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                        LA

KLASYFIKACJA TRENERÓW

1/ SZWARC ZYGMUNT                            ULKS UCZNIAK SZPROTAWA                    LA

2/ SWADOWSKI GRZEGORZ                  BKS ORKAN GORZÓW WLKP.                   BOKS

3/ KULCZYCKI SZYMON                         GKS GORZOVIA GORZÓW WLKP.             TENIS STOŁOWY

4/ ZAGOZDA JACEK                               UKS NOWINY WIELKIE                             SANECZKARSTWO

5/ PACHOL OLEG                                   LKS LUBUSZ SŁUBICE                              LA

6/ GRZEŚKOWIAK JACEK                      LKS LUBUSZ SŁUBICE                               LA

7/ KURYŚ MIECZYSŁAW                        MGLKS ORLĘTA TRZCIEL                          ZAPASY

8/ SASKA TOMASZ                                ALKS PWSZ GORZÓW WLKP.                   LA

9/ KNUTOWICZ MALGORZATA               ORLĘTA GORZÓW WLKP.                          ŁUCZNICTWO

10/ LANDRYSZKOWSKI SŁAWOMIR       ZLKL ZIELONA Góra                                   LA

KLASYFIKACJA  DRUŻYNA ROKU

1/GORZOVIA GORZÓW WLKP.                TENIS STOŁOWY

2/ SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE                  PIŁKA NOŻNA

3/ GMTS  ZSLiT GUBIN                             PIŁKA RĘCZNA KOBIET

KLASYFIKACJA DZIAŁACZ ROKU

1/ POCZTAREK ZOFIA                                PREZES UKS NOWINY WIELKIE

2/ KULCZYCKI RYSZARD                            PREZES LUBUSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO

3/ DENDEWICZ FRANCISZEK                    WICEPREZES MLKS AGROS ŻARY

KLASYFIKACJA IMPREZA ROKU

1/ MIĘDZYNARODOWY KOŁCZYŃSKI BIEG OLIMPIJSKI  - DYREKTOR IRENEUSZ GÓRA

2/ BIEG ULICZNY PIĄTKA NA RYNKU W STRZELCACH KRAJEŃSKICH – DYREKTOR  LESZEK MAŁECKI

3/ XXVI BIEG DZIADUSZAN W SZPROTAWIE

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną Gminie Słońsk oraz sponsorom plebiscytu do których zaliczyc należy firmy Matador ze Słońska, PHU „Jamniuk z Ownic oraz Browar S.A z Witnicy

Galeria zdjęć



    KR Sport  saller  promo stars  OZPN  masita  lecce  GTSport  geffer  adidas  Wotir  Tonerdruk  Sportech                  Virma  TRYUMF  SportTeam  SOSIR  DACCO  naszeligi.pl  Sportika  Spokey  MOSIR Kostrzyn nad Odrą  KSSSE  Fundacja Kazimierza Górskiego  FSL Aktywni dla powiatu